SUZUKI CONNECT

SUZUKI CONNECT

SUZUKI CONNECT - Patogiau ir ramiau

Mėgaukitės Suzuki automobilio vairavimu ir jo naudojimo patogumu bei ramybe su SUZUKI CONNECT. Naudodami šią naują išmaniesiems telefonams skirtą programėlę, galite per nuotolį visada stebėti, kas vyksta su jūsų automobiliu.

SUZUKI CONNECT siūlo septynias paslaugų funkcijas

Atsisiųskite ir įdiekite SUZUKI CONNECT programėlę savo išmaniajame telefone, kad Suzuki automobilio naudojimas taptų dar patogesniu ir patikimesniu.

-Kiekvienos paslaugos veikimo sąlygos yra specifinės, todėl prašome skaityti programėlės naudojimo vadovą.
-Programėlės puslapiai gali būti pakeisti be atskiro įspėjimo.

SUZUKI CONNECT

Pranešimas apie būseną

Šis pranešimas informuoja, jei išlipote iš automobilio ir nuėjote, pamiršę užrakinti jo duris arba išjungti priekinius žibintus ar avarinius žibintus. Programėlės pradžios puslapyje taip pat galite pasitikrinti degalų likutį bake, nuvažiuotą atstumą ir vidutines degalų sąnaudas.

SUZUKI CONNECT

Pastatyto automobilio vieta

Naudodami šią funkciją telefone pateikiamame žemėlapyje surasite vietą, kurioje pastatėte savo automobilį.

SUZUKI CONNECT

Vairavimo istorija

Su šia funkcija galima patikrinti ir tvarkyti savo vairavimo istorijos duomenis.

SUZUKI CONNECT

Zonos ir laiko ribos

Jeigu jūsų automobilį naudoja kitas vairuotojas, ši funkcija jus įspėja, kada automobilis įvažiavo ar išvažiavo iš nustatytos zonos per nustatytą laikotarpį. Nustatyto laiko pažeidimo pranešimas informuoja, jei automobilis neparvažiavo nustatytu laiku į nustatytą zoną.

SUZUKI CONNECT

Saugumo pranešimai

Saugumo pranešimas siunčiamas į jūsų išmanųjį telefoną, jei buvo užvestas automobilio variklis, kai jūs juo nesinaudojote

SUZUKI CONNECT

Pranešimas apie užsidegusią įspėjamąją lemputę

Šis pranešimas siunčiamas į jūsų išmanųjį telefoną tuomet, kai automobilyje užsidega įspėjamoji lemputė.

SUZUKI CONNECT

Planinė techninė priežiūra / pranešimas apie atšaukimą

Šis pranešimas jums primins apie artėjantį planinės techninės priežiūros laiką, o taip pat informuos apie remontui atšaukiamus automobilius.

Pranešimas apie būseną

SUZUKI CONNECT

Paliktos neužrakintos durys

Atsipalaiduokite su SUZUKI CONNECT, kuri siunčia jums pranešimą, jei pamiršote užrakinti savo automobilio duris. Jeigu taip atsitiko, tai per programėlę nuotoliniu būdu lengvai jas užrakinsite.

SUZUKI CONNECT

Palikti degantys priekiniai ar avariniai žibintai

Nesijaudinkite, jei netyčia palikote degančius priekinius ar avarinius žibintus. SUZUKI CONNECT padeda tausoti automobilio akumuliatorių, primindama jums, kad reikia grįžti prie automobilio ir išjungti žibintus.

Pastatyto automobilio vieta

SUZUKI CONNECT

Jums nereikės vaikščioti aplinkui ir ieškoti, kur pasistatėte savo automobilį. Pastatytą automobilį galite lengvai rasti ir prie jo grįžti padedant programėlei, kurios žemėlapyje rasite vietą, kurioje paskutinį kartą išjungėte variklį. Ši funkcija ypač naudinga didelėse stovėjimo, pvz., prekybos ar poilsio centrų, aikštelėse.

Papildoma funkcija: Pasidalinimas stovėjimo vietos nuoroda
Automobilio stovėjimo vietos nuorodą el. paštu arba trumpąja žinute labai patogu nusiųsti savo šeimos nariams ar draugams, norint susitikti ir nepasimesti.

Pastaba:
- Pastačius automobilį daugiaaukštėje stovėjimo aikštelėje, žemėlapyje bus rodoma tik jo vieta, tačiau ne aukštas.
- Vietose su silpnu GPS ryšiu, pvz., požeminėse stovėjimo aikštelėse, tikslios automobilio vietos gali nepavykti nustatyti.

Vairavimo istorija

SUZUKI CONNECT

SUZUKI CONNECT programėlėje galima matyti pastarųjų 18 mėnesių vairavimo duomenis. Galima atskirti kiekvieno vairuotojo duomenis pagal keliones ir priskirti naudojimą asmeniniams ar verslo tikslams. Šiuos duomenis galima ir eksportuoti CSV failų formatu.

Informacijos tipai pagal atskiras keliones:
• važiavimo diena ir laikas • kelionės trukmė • nuvažiuotas atstumas • vidutinės degalų sąnaudos • kelionės pradžios ir pabaigos vieta

Zonos ir laiko ribos

SUZUKI CONNECT

Zonos ribos
Netgi jei automobilį vairuojate ne jūs, vis tiek liekate visada prisijungę. Su SUZUKI CONNECT galite nustatyti zoną ir laiką ir gauti įspėjimą, jei kito asmens vairuojamas automobilis įvažiuoja ar išvažiuoja iš nustatytos zonos per nustatytą laiką. Pavyzdžiui, jums bus pranešta, kai vairuotojas išvažiuos iš nustatytos vietos, kad atvažiuotų jūsų paimti.

SUZUKI CONNECT

Laiko ribos
Suprantama, kad jums rūpi, kai jūsų artimas žmogus vairuoja automobilį. Su SUZUKI CONNECT galite nustatyti laiką ir zoną įspėjimui, kurį gausite kito asmens vairuojamam automobiliui nustatytu laiku neatsiradus nustatytoje zonoje. Pavyzdžiui, jums bus pranešta, jei atskirai gyvenantis jūsų šeimos narys nustatytu laiku negrįš į namus.

Saugumo pranešimai

SUZUKI CONNECT

Pranešimas apie įsijungusią signalizaciją
Kad jūsų automobilis išliktų saugus, SUZUKI CONNECT jums praneš, jei buvo įsilaužta į jūsų stovintį automobilį ir suveikė signalizacija.

SUZUKI CONNECT

Pranešimas apie užvestą variklį
Kad jūsų automobilis išliktų saugus, galite nustatyti automobilio nenaudojimo laiką, pvz., kai miegate ar esate darbe. SUZUKI CONNECT jums praneš, jei tuo metu bus užvestas automobilio variklis.

Pranešimas apie užsidegusią įspėjamąją lemputę

SUZUKI CONNECT

Jei dėl kokios nors trikties automobilyje užsidega įspėjamoji lemputė, į savo išmanųjį telefoną gausite pranešimą. Programėlė nurodys problemos priežastį ir patars, kokių veiksmų imtis. Tuomet per programėlę galite paskambinti įgaliotajam atstovui arba išsikviesti techninę pagalbą.

Planinė techninė priežiūra / pranešimas apie atšaukimą

SUZUKI CONNECT

Kad automobilio planinės techninės priežiūros procedūros būtų atliekamos laiku, artėjant nustatytam laikui į savo telefoną gausite priminimą. Pranešimą taip pat gausite, jei gamintojas atšauktų jūsų automobilį remontui.