Suzuki Vitara - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

NAUJASIS „SUZUKI VITARA“ YRA STILINGESNIS IR SAUGESNIS

„Suzuki Vitara“ šiais metais švenčia 30-ąjį gimtadienį, kurio proga „Suzuki Motor Corporation“ sukūrė naująjį „Vitara“. Toliau – po kapotu esantis ir visuomet ekonomiškas „Boosterjet“ turbininis variklis. Patobulinta „Vitara“ saugos įranga, atnaujinta automobilio išorė bei interjeras.

„Suzuki Vitara“ buvo pristatytas 1988 m. kaip itin kompaktiškas trejų durelių nedidelis visureigis. Bėgant metams automobilis imtas gaminti su galinėmis durelėmis, o per kelias kartas jis tapo ir erdvesnis. Šiuolaikinio „Suzuki Vitara“ gamyba prasidėjo šio japoniško prekės ženklo gamykloje Vengrijoje 2014 m. Naujasis „Vitara“ iš karto pelnė populiarumą – tai yra vienas perkamiausių „Suzuki“ modelių Baltijos šalyse.„Suzuki“ suprojektavo „Vitara“ taip meistriškai, kad jo forma yra praktiškai nepakitusi. Kiek atnaujinta yra tik priekinė automobilio dalis bei imti naudoti galiniai LED žibintai. Chromuotos grotelės ir atnaujintos formos priekinis buferis „Vitara“ prideda stilingumo. Nauju stiliumi pasižymi ratlankiai, be to, juos galima rinktis iš dviejų spalvų.

Suzuki Vitara - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Salono apdaila kokybiškesnė už ankstesniąją. Prietaisų skydelis dabar yra maloniai minkšto paviršiaus ir jame integruota nauja technika. Ekranai bei laikrodis lengviau skaitomi, o šalia pagrindinių ekranų nuo šiol bus matomas spalvotas automobilio kompiuterio ekranas.

Suzuki Vitara - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Svarbus pokytis yra ir toliau telkti dėmesį tik į turbininę technologiją benzininiuose varikliuose. Pagrindiniu „Vitara“ varikliu buvęs atmosferinis 1,6 l variklis keičiamas ekonomiškesniu ir švaresniu 1,0 l „Boosterjet“ turbininiu. Jo didžiausias galingumas yra 82 kW (112 AG), o didžiausias sukimo momentas – 170 Nm. Didžiausias galingumas šiek tiek sumažėja, tačiau padidėja sukimo momentas, kuris gali būti išnaudojamas labai dideliame variklio sūkių diapazone. Kaip antras variklis, dabartiniame „Vitara S“ modelyje darbą tęsia 1,4 l, 103 kW galios „Boosterjet“ turbininis variklis. Naująjį „Vitara“ galima įsigyti varomą ir visais keturiais ratais, ir vien priekiniais. Pirkėjas taip pat gali rinktis iš automatinės ir mechaninės pavarų dėžės.

„Suzuki Vitara“ giriamas dėl itin plataus įrangos asortimento, o kartu su atnaujinimais įranga tapo dar modernesnė. Ypatingas dėmesys skiriamas saugumo įrangai – čia „Vitara“ pakyla į aukščiausią poziciją savo klasėje.

Suzuki Vitara - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Atnaujintame „Suzuki Vitara“ įdiegta aktyvi įspėjimo apie nukrypimą nuo kelio juostos sistema, pagalbinė persirikiavimo, įspėjimo apie skersinį eismą, eismo ženklų nustatymo sistema. Be to, susidūrimo išvengimo sistemoje nuo šiol yra ir pėsčiųjų atpažinimo funkcija.

Išsamesnė informacija apie mūsų parduodamus atnaujintus „Suzuki Vitara“ modelius, įrangą ir kainas bus pateikta netrukus. Pirmieji atnaujinti „Vitara“ automobiliai į Baltijos šalis atkeliaus jau šį rudenį.