Naujienos

„SUZUKI“ – BEVEIK 50 METŲ PATIRTIS 4 VARANČIŲJŲ RATŲ TECHNOLOGIJOS TOBULINIMO SRITYJE

1970-aisiais sukūrėme pirmąjį savo keturių varančiųjų ratų modelį, „Jimny“ originalą, LJ10. Nuo tada tobulinome savo technologiją siekdami suteikti vairuotojams dar daugiau jaudulio, malonumo ir užtikrintumo. Šiandien mūsų beveik 50 metų kaupta patirtis įsikūnijo į 4 varančiųjų ratų technologiją, pavadintą „AllGrip“, kuri mūsų klientams suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, pasitenkinimo ir išplės galimybių ribas.


Lietuvoje pristatytas pirmasis ilgai lauktas „Suzuki Vitara“ hibridinis modelis

Ketvirtadienį Lietuvoje buvo pristatyta populiariausio mūsų šalyje „Suzuki“ modelio VITARA hibridinė versija, tad šis modelis tapo dar patrauklesnis. Automobilio įrangą papildė pusiau hibridinė sistema su nauju benzininiu varikliu, papildomomis saugos funkcijomis ir atnaujintais LED žibintais.


Klaipėdoje atidaromas naujas oficialus „Hyundai“ ir „Suzuki“ automobilių centras „Autofortas motors“

Klaipėdoje šiandien, penktadienį, vyrauja malonios įkurtuvių nuotaikos – duris atveria naujas modernus automobilių centras „Autofortas motors“. Klientus uostamiestyje jau priimantis centras atstovauja „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“ ir „SsangYong“ automobilių prekių ženklams.


„Autofortas motors“ geriausias HYUNDAI ir SUZUKI atstovas Baltijos šalyse 2019 metais

Norime pasidžiaugti "Dealer of the Year" 2019 Baltijos šalyse Hyundai ir Suzuki laimėjimais!🏆🏆
Dėkojame visiems klientams ir partneriams, kurie mums padėjo pasiekti šį įvertinimą jau antrus metus iš eilės!


„Autofortas motors“ geriausias HYUNDAI ir SUZUKI atstovas Baltijos šalyse 2018 metais

Norime pasidžiaugti, jog "Autofortas motors" laimėjo, net dvi nominacijas vienu metu - buvome išrinkti geriausiu 2018 metų HYUNDAI ir SUZUKI oficialiu atstovu Baltijos šalyse!!!

Didžiausia padėka mūsų klientams, kurie padėjo mums tai pasiekti.


„Autofortas motors“ kviečia į atvirų durų dienas

Sausio 22 d., pirmadienį, inovatyvus automobilių centras „Autofortas motors“, atstovaujantis keturiems gamintojams – „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“, „Ssangyong“ – kviečia į atvirų durų dienas Kaune iki vasario 9 d. Jų metu visi, norintys išbandyti „Hyundai“ automobilius, kviečiami apsilankyti moderniausiame „Hyundai“ automobilių salone. Čia bus pristatyta plati „Hyundai“ automobilių gama: nuo mažiausių-kompaktinės klasės miesto iki didžiausių – visureigių klasės modelių. Salono darbuotojai lankytojams suteiks išsamios informacijos apie šiuos automobilius, pasiūlys pasirinktus modelius kelyje išbandyti patiems.


Naujų automobilių rinka: temperamentingas tango tęsiasi

Šiemet, ypač metų pradžioje, įspūdingais pardavimų rezultatais sužibėjusi naujų automobilių rinka vis dar išlaiko savo pagreitį. Lietuviai, užuot investavę į seną transporto priemonę, renkasi naują, iš gamintojų atstovų salonų, o ją dažniausiai įsigyja lizingo būdu. Šiuolaikiškų transporto priemonių pardavimo atstovai akcentuoja, kad pagrindinės priežastys, skatinančios investuoti į naują automobilį, yra šios – saugumas, eliminuotos sąnaudos neplanuotam remontui, ekonomiškumas, sąlyginai nedidelės pirminės investicijos.
Šiemet, ypač metų pradžioje, įspūdingais pardavimų rezultatais sužibėjusi naujų automobilių rinka vis dar išlaiko savo pagreitį. Lietuviai, užuot investavę į seną transporto priemonę, renkasi naują, iš gamintojų atstovų salonų, o ją dažniausiai įsigyja lizingo būdu.


Automagistralės pašonėje Kaune – naujas automobilių centras: investuoti 2 mln. eurų

Gegužės 18 dieną Kaune, 9-ojo Forto gatvėje, šalia automagistralės „Via Baltica“, atidarytas inovatyvus automobilių centras „Autofortas motors“, atstovaujantis keturiems skirtingiems automobilių gamintojams – „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“ ir „Ssangyong“. Autosalonas, kuris kauniečių įmonių grupei – jau antrasis, duris klientams oficialiai atveria nuo gegužės 19-osios.
„Džiaugiamės galėdami pristatyti šią iniciatyvą, gimusią iš ilgamečio darbo, patirties rinkoje ir natūraliai subrendusio noro plėstis. Jau daugiau kaip 20 metų „Autofortas“ yra vienas iš didžiausių automobilių serviso paslaugas teikiančių centrų Lietuvoje. Be to, pastebime, kad šalyje sparčiai didėja mūsų atstovaujamų transporto priemonių paklausa.


Kaune atidaromas modernus automobilių centras

Naujų automobilių pirkimo tendencijos Lietuvoje džiuginančios – vis dažniau, užuot investavę į senų automobilių remontą, lietuviai perka naujas transporto priemones. Gegužę Kaune, šalia automagistralės „Via Baltica“, atidaromas inovatyvus „Autofortas Motors“ automobilių centras, kuriame bus galima įsigyti „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“, „Ssangyong“ automobilių. Strategiškai patogi vieta, naujausi modeliai, konkurencingos kainos, lanksčios ir aukštos kokybės remonto bei serviso paslaugos – tai privalumai, kuriais naujojo salono atstovai ketina džiuginti savo klientus.

Anot autosalono atstovų, poreikį atidaryti modernų ir konkurencingą autocentrą Kaune padiktavo rinkos situacija. „Autofortas“ jau daugiau kaip 20 metų teikia automobilių serviso paslaugas, tad nusprendėme, jog atėjo metas plėsti veiklos spektrą.