Visi varomieji ratai – tvirtas pagrindas pasitikėti savo jėgomis

„Swift 4×4“ su visais varomaisiais ratais visada pirmauja. Viską, ko tikitės iš šiuolaikinio automobilio, rasite visais ratais varomame „Suzuki Swift“. Automobilio dizainas išlieka nekintamai stilingas, ekologinis pėdsakas nedidelis, o svarbiausia – juo nuostabu važinėti tiek vasarą, tiek žiemą. Jei rinkdamiesi visada ieškote ko nors naujo iš šviežio, tai penkiaduris „Swift“ – būtent tai, ko jums reikia! Visais ratais varomas „Swift 4×4“ sukurtas greitai kintančioms Šiaurės šalių kelių sąlygoms ir visada suteiks važiavimo malonumą.

Visų varančiųjų ratų pavara

„Swift“ visų varančiųjų ratų sistemoje variklio traukos jėga tarp priekinio ir užpakalinio tiltų paskirstoma per viskozinę movą. Visų ratų pavara įsijungia automatiškai, vos tik aptinkama, kad priekiniai ir užpakaliniai ratai sukasi skirtingu greičiu. Tokia sistema sumažina degalų sąnaudas, kadangi Swift visi keturi varomieji ratai įsijungia tik tuo atveju, kai to iš tiesų reikia.

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

SALONAS

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Tiesiog stilingas

„Swift 4×4“ – tai įrodymas, kad net ir mažų gabaritų automobilis gali būti madingas. Salone dominuojančią stilingą juodą spalvą paryškina sidabru žvilgančios apdailos detalės. Kiekvienas vairuotojo vietoje esantis elementas sukurtas tam, kad bet kokia kelionė būtų paprasta ir maloni. Prietaisų skydelyje išdėstyti aiškūs prietaisai ir skystųjų kristalų ekranas, kuriame be kita ko matyti degalų sąnaudos bei atstumas, kurį galima nuvažiuoti su bake esančiais degalais. Tamsiu paros metu prietaisų skydelis išsiskiria stilingu apšvietimu.

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Nuotaiką praskaidrinantis salonas

Salonas yra sukurtas vairuotojo patogumui – visi mygtukai ir valdikliai yra būtent ten, kur jūsų manymu jie ir turėtų būti. Įsėdus į mašiną iš karto kyla stiprus noras pradėti važiuoti – „vairuotojas yra karalius“ dizaino filosofijos dėka. Iš sportinių automobilių pažįstamas D formos vairas, puikiai nugarą palaikančios priekinės sėdynės ir į vairuotoją pasukta centrinė konsolė sukuria sportišką ir kokybišką atmosferą.

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Puiki įranga

„Suzuki Smart“ garso sistemos dideliame, septynių colių jutikliniame ekrane lengva pasirinkti muziką, vaizdo įrašus, valdyti su „MirrorLinkTM“, „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ suderinamą mobilųjį telefoną *, radiją, MP3, USB ir „Bluetooth“.

Su „MirrorLink™“, „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ suderinamas mobilusis telefonas prijungiamas USB kabeliu. Tai leidžia naudoti telefono programėles per jutiklinį ekraną*.

Galinio vaizdo kamera
Standartinėje įrangoje yra galinio vaizdo kamera, kurios dėka parkavimas yra patogus ir saugus. Kamera rodo ir tas vietas, kurių galinio vaizdo veidrodėliuose nematyti.

Navigacija
Prie „Suzuki Smart Audio“ galima įsigyti ir navigacijos sistemą.

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Erdvus salonas

Nors iš išorės „Swift 4×4“ yra tikras mažas automobilis, viduje vietos daugiau nei pakankamai tiek vairuotojui, tiek ir keleiviams. Dėl ilgos ratų bazės ir naujoviškos priekinių sėdynių konstrukcijos pavyko sukurti papildomai erdvės užpakalinėse sėdynėse sėdintiems keleiviams, kuriems dabar sėdėti dar patogiau. Pritaikius kelis išradingus sprendimus, esant reikalui galima padidinti ir automobilio bagažo skyriaus talpą.

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Didžiausia „Swift“ didelė naujovė yra susijusi su bagažo skyriumi, kurios talpa yra 265 litrų. Jei nuimsite asimetriškai (60: 40) padalintą galinę sėdynę, bagažinės talpa išaugs iki 947 litrų.

Pakankamai vietos daiktams sudėti

„Swift 4×4“ keičia iki šiol vyravusį mažo gabarito visais ratais varomų automobilių įvaizdį. Protingai įrengtose daiktų dėtuvėse bei daugybėje išradingai išdėstytų nedidelių skyrelių galima patogiai susidėti daiktus, kad jie būtų tiesiog po ranka. Taip kelionė bus patogesnė ir saugesnė.

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

* „Suzuki Motor Corporation“, ar „Suzuki Motor Finland Oy “neatsako už įvairių gamintojų mobiliųjų įrenginių suderinamumą su „Suzuki“ automobilių „MirrorLink“ ir (arba) „Bluetooth“ sistemomis arba už jų gedimus ir (arba) sukeltas problemas. „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ yra jau įdiegtos. Paslaugų veikimas priklauso nuo paslaugų tiekėjo.

SUZUKI SWIFT 4×4 TECHNOLOGIJA

Šiuolaikinis benzininis variklis DUALJET

„Swift“ naujasis variklis yra 1,2 litro benzininis variklis DUALJET, kuris išsivysto 66 kW (90 AG), o maksimalus sukimo momentas yra 120 Nm. Galios užtenka, juk tuščio automobilio masė yra mažiau nei 1000 kg. Variklyje visada yra du purkštukai vienam cilindrui, todėl degalų sąnaudos ir CO2 emisija minimalūs. Vidutinis kuro suvartojimas yra tik 4,9 l/100 km, o CO2 emisija 110 g/km.

Visų varomųjų ratų pavaros sistema „AllGrip“

„Swift“ bazinis modelis turi visų varomųjų ratų pavaros sistemą „AllGrip“. Esant geroms eismo sąlygoms „Swift“ važiuoja varomas tik priekinių ratų – taip sumažinamos kuro sąnaudos. Tačiau, jei tarp priekinių ir galinių ratų atsiranda sukimosi greičio skirtumas, „AllGrip“ iš karto perduoda trauką ir į galinius ratus.

Naujos kartos platforma ir kėbulas

Nauja „Swift“ platforma buvo kuriama ypač kruopščiai. Platformos stuburas yra lenktas rėmas, kuriam reikia daug mažiau sutvirtinimų ir kuris geriau išsklaido susidūrimo energiją. Jo svoris buvo sumažintas apie 30 kg, palyginus su ankstesniu modeliu.

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Gaminant kėbulą naudojama tris kartus daugiau „ultra“ stipraus plieno ir du kartus daugiau itin didelio atsparumo plieno, nei buvusiame „Swift“ modelyje. Dėl to, kėbulas yra 40 kg lengvesnis nei ankstesnio modelio. Korpuso standumas padidintas naujo dizaino ir konstrukcijos pagalba.

Naujos konstukcijos pakaba

Su nauja „Swift“ platforma sujungta nauja, lengvesnė pakabos sistema, kuri išsaugojo „Swift“ būdingą gerą valdomumą ir važiavimo savybes. Priekyje esančios „Macpherson“ statramsčio detalės yra naujo dizaino. Pavyzdžiui, skersinis stabilizatorius yra trumpesnis nei ankstesnis ir tuščiaviduris, priekinis tiltas lengvesnis ir standesnis. Gale esanti atraminė konstrukcija taip pat naujai sukurta. Skersinė sija ir valdymo svirtys perdarytos siekant sumažinti svorį ir padidinti standumą. „Swift“ atveju pakaba visada optimizuojama atskirai priekiu ir visais ratais varomiems modeliams.

SPALVOS

Įprastos spalvos

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Perlamutrinės ir metalizuotos spalvos

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Dviejų spalvų

Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki Swift - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

GALERIJA