NAUJAS SUZUKI SWACE – Savaiminio pakrovimo hibridinis automobilis

Erdvus šeimos automobilis
Bagažinės talpa 596 – 1606 litrų
Kuro sąnaudos tik 4.5l / 100 km
Aukščiausia komplektacija
Automatinė pavarų dėžė

Stilingas ir universalus „Suzuki Swace“ užkariaus pirkėjų širdis. Erdvus universalas taip pat yra aplinkai nekenksmingas savaiminio pakrovimo hibridas. Pažangi hibridinė technologija užtikriną patogų vairavimą, mažas degalų sąnaudas bei žemą CO2 emisiją.

IŠORĖ

Dinamiškas ir sportiškas - „Swace“ puikiai atrodo iš visų pusių! Automobiliui sportišką sportišką išvaizdą suteikia modernaus stiliaus LED priekiniai žibintai ir didelės priekinio buferio grotelės.
Rūko žibintai, esantys apatiniuose kampuose, pabrėžia automobilio plotį ir tvirtą sukibimą su keliu. Dizainas automobiliui ne tik suteikia puikia išvaizdą, bet ir sumažina oro pasipriešinimą.

Suzuki SWACE - Autofortas motors Suzuki atstovas Lietuvoje

ERDVUS VIDUJE

„Swace“ turi daug vietos tiek keleiviams, tiek jų daiktams. 2,7 metrų bazė ir 4,655 metrų ilgio kėbulas sukuria net 0,928 metro ilgio atstumą tarp automobilio priekinių ir galinių sėdynių. Tokiu būdu užtikrinama, kad keleiviai, sėdintys gale, turėtų pakankamai erdvės patogioms kelionėms.

Suzuki SWACE - Autofortas motors Suzuki atstovas Lietuvoje

Taip pat bagažinės talpa, net 596 – 1606 litrų, kas leis patogiai sutalpinti visus kelionei reikalingus daiktus.

Suzuki SWACE - Autofortas motors Suzuki atstovas Lietuvoje

MALONUS VAŽIAVIMAS

Vairavimą palengvina bepakopė automatinė pavarų dėžė. Hibridinės technologijos dėka „Swace" naudoja elektrinį variklį ir tik padidėjus greičiui įsijungia vidaus degimo variklis.
Žemas kėbulas ir žemai sumontuoti akumuliatoriai svorio centrą nuleidžia labai žemai, dėl to važiavimas yra stabilus ir komfortiškas.
Pakaba subalansuota taip, kad būtų užtikrintas malonus važiavimas ir aukštas komforto lygis. Priekyje sumontuotos spyruoklinės atramos, o gale - dvigubos atramos. „Swace" taipogi turi aktyvųjį posūkio pagalbininką, kuris padeda lengviau įveikti posūkius.

Suzuki SWACE - Autofortas motors Suzuki atstovas Lietuvoje